Unimil SKYN Elite to rewolucyjna nielateksowa prezerwatywa typu Premium wykonana z opatentowanego materiału o nazwie poliizopren.
Prezerwatywy te kierowane są nie tylko dla osób uczulonych na lateks. To świetna propozycja dla osób, które pragną odzwierciedlić uczucie towarzyszące podczas stosunku bez zabezpieczenia. Miękkość oraz delikatność materiału zastosowanego w tym modelu zapewnia wyjątkowe doznania. W celu uzyskania maksymalnego komfortu model Elite jest znacznie cieńszy i delikatniejszy niż klasyczna wersja SKYN Original.
Każda partia towaru podlega stałej, drobiazgowej kontroli. Wszystkie prezerwatywy marki Unimil są certyfikowane przez BSI (British Standards Institute) i spełniają rygorystyczne wymagania międzynarodowej normy na prezerwatywy ISO 4074:2002.
Ilość sztuk w opakowaniu: 3
Wymiary:
- długość: ok 180 mm
- szerokość: ok 53 mm
- grubość: najcieńszy model SKYN (!)