• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - B Swish

Przedstawiamy produkty pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych marki B Swish, która nie tylko produkuje akcesoria erotyczne, ale i prowadzi szeroko zakrojone kampanie z zakresu edukacji seksualnej. Już za chwilę sprawdzisz, jakie jej gadżety znajdziesz w naszym sklepie, ale najpierw musisz dowiedzieć się o niej kilku rzeczy.

B Swish - co to za marka?

BSwish to kalifornijska marka specjalizująca się projektowaniu zaskakująco rozkosznych akcesoriów i gadżetów erotycznych. Działa od 2007 roku i od tamtej pory zbudowała spore imperium. Do produkcji wykorzystuje wyłącznie materiały bezpieczne w 100%. Stawia sobie za cel nie tylko dostarczanie swoim użytkownikom przyjemności dzięki wysokiej klasy gadżetom, ale też prowadząc edukację seksualną. Na blogu dzieli się wiedzą o poznawaniu siebie i swoich potrzeb, o masturbacji i o urozmaicaniu życia erotycznego, a także akceptacji inności. Kieruje się zasadami sex positivity i body positivity. Uczy, by przede wszystkim kochać siebie. Bo czym innym może być sprawienie sobie akcesoriów B Swish, jeśli nie dowodem uczucia do samego siebie?

Akcesoria erotyczne B Swish w sklepie internetowym Zmysły.pl

W sklepie online Zmysły.pl mamy dla Ciebie różnorodne akcesoria erotyczne B Swish. Najliczniejszymi z nich są wibratory i masażery osobiste, a także stymulatory - od tych w rozmiarze mini po modele dla tych o dużych potrzebach. Marka nie ogranicza się do jednego typu i projektuje wibratory waginalne, stymulujące punkt G czy łechtaczkę. Ma w repertuarze także kultowe kulki gejszy, drgające jajeczka, korki analne. Sprawdź, które będą dobre dla Ciebie!

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep tylko dla dorosłych.
Czy masz więcej niż 18 lat?