• Fleshlight - Turbo Ignition Copper - Masturbator

Symbol: 3007702
Brak towaru
208.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Wycofany
Cena przesyłki 14.99
Paczkomaty InPost 14.99
Kurier 19.99
Dostępność Wycofany

Fleshlight Turbo to najbardziej realistyczna i dająca najwięcej satysfakcji alternatywa prawdziwego seksu oralnego.

W przeciwieństwie do pozostałych wersji masturbatora Fleshlight, Turbo posiada w swoim wnętrzu aż trzy punkty, w których struktura ścianek zmienia się i oferuje innego rodzaju stymulację oraz wyjątkowe doznania - z pewnością spełni Twoje oczekiwania i doprowadzi Cię do ekscytującego finału.

Ignition stymuluje intensywniej i umożliwia przeżycie jeszcze mocniejszych wrażeń.

Fleshlight Turbo dostępny jest w dwóch wersjach: Ignition oraz Thrust. Każda z nich posiada dwie wersje kolorystyczne: Copper ("miedziana") oraz Blue Ice ("lodowa").

Materiał, z którego wykonano wnętrze tuby to chroniony całym szeregiem patentów SuperSkin, który został opracowany z myślą o odwzorowaniu niepowtarzalnych doznań towarzyszących stosunkowi seksualnemu. Aby wzmocnić wrażenie kontaktu z prawdziwym ciałem przed użyciem możesz wyjąć wewnętrzną część tuby i zanurzyć ją na chwilę w ciepłej wodzie. Do nawilżenia gadżetu polecamy wybór lubrykantów na bazie wody - te na bazie silikonu lub oleju mogą spowodować trwałe zniszczenia materiału.

Masturbatory Fleshlight są łatwe w utrzymaniu czystości, wystarczy wyjąć wewnętrzną część z obudowy i umyć ją ciepłą wodą z dodatkiem mydła antybakteryjnego i wysuszyć. Żeby uczucie aksamitnej miękkości wewnątrz utrzymało się jak najdłużej polecamy obficie zasypać umyty wkład mąką kukurydzianą.

Wszystkie masturbatory Fleshlight są w dyskretnej obudowie imitującej dużą latarkę, dzięki temu nie musisz się obawiać, że niepożądane osoby poznają Twój sekret, nawet gdy pozostawisz go w widocznym miejscu.

Wodoodporny Tak
Cena 200 - 300 zł
Seria Fleshlight Turbo
Gwarancja 1 rok gwarancji sklepu
  • Ostatnio oglądane produkty
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep tylko dla dorosłych.
Czy masz więcej niż 18 lat?