• Fleshskins - Grip Blue Ice - Masturbator

Symbol: 3008800
174.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 14.99
Paczkomaty InPost 14.99
Kurier 19.99
Dostępność Mało

FleshSkins jest idealną alternatywą dla standardowych zabawek od marki Fleshlight. 

Czym się różni? Nie posiada sztywnej obudowy - w całości składa się z elastycznego wkładu. Pozwala na samodzielną kontrolę i intensywność swoich doznań za pomocą ruchów dłoni. Wewnętrzna struktura składająca się z licznych prążków i wypustek jest unikatowa, znajdziemy ją tylko w tym gadżecie. To właśnie dzięki miękkiemu, intensywnie teksturowanemu materiałowi SuperSkin ten gadżet jest wyjątkowy. Rekomendujemy stosować do jego nawilżania lubrykanty wyłącznie na bazie wody, inne mogą uszkodzić delikatny materiał.

Grip Blue Ice jest dyskretnym gadżetem, dzięki czemu nie wzbudza zainteresowania ciekawskich osób, oraz ma kompaktowe wymiary co czyni go doskonałym gadżetem do zabierania w podróże.

Dodatkowe zalety?

Brak plastikowego  opakowania oznacza, że ​​obwód nie jest problemem - jeden rozmiar dopasowujący się do każdego penisa. Ponadto dzięki przezroczystemu wkładowi można obserwować moment penetracji.

Higiena

Gadżet można używać wielokrotnie, wystarczy po użyciu dokładnie umyć go ciepłą wodą. W zestawie z masturbatorem również niestandardowy futerał do suszenia oraz przechowywania - aby zmaksymalizować żywotność produktu Fleshlight. Ważne jest, aby czyścić i suszyć go po każdym użyciu.

Cena do 100 zł
Materiał SuperSkin
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep tylko dla dorosłych.
Czy masz więcej niż 18 lat?