-
Karess - Estera czerwony - choker








Ilość w opakowaniu | 1 szt. |
Wysyłka w ciągu | do 3 dni |
Cena przesyłki | 14.99 |
Dostępność |
Średnia dostępność
|
Poznaj uroczy choker Estera z odpinanym chwostem. Ten skórzany dodatek od Karess zmieni twoją stylizację i doda jej pikanterii. Jest ręcznie wykonany i charakteryzuje się wysoką jakością. Każdy, nawet najmniejszy szczegół, został odpowiednio dopieszczony, by zadowolić także najbardziej wymagającą kobietę. Z chwostem lub bez – choker urozmaici twój ubiór oraz doda większej pewności siebie i seksapilu. Czerwień doda pikanterii i podniesie temperaturę w sypialni.
Marka Karess tworzy swoje produkty z myślą o odważnych kobietach, które cenią indywidualność i lubią się wyróżniać. Pasy, szelki oraz maski znajdują się w eleganckim opakowaniu, które można podarować w prezencie.
Idea "Handmade in Poland" to główny motyw przy produkcji akcesoriów. Każdy element, materiał, opakowanie pochodzą wyłącznie z Polski, a sam proces powstawania gotowego produktu to rękodzieło polskich pracowników.
Parametry dodatkowe:
- Tworzywo: Skóra naturalna
- Kolor: Brązowy
- Rozmiar: Szeroki zakres regulacji zapięcia
Cena | 100 - 200 zł |
Materiał | Skóra naturalna |
Kolor | Czerwony |
Gwarancja | 1 rok gwarancji sklepu |
- Warunkowy dostęp do sklepu
Sklep tylko dla dorosłych.
Czy masz więcej niż 18 lat?