• Laid - P.2 51.5 mm czarny - Pierścień niewibrujący

Symbol: LA001D
85.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu do 5 dni
Cena przesyłki 14.99
Paczkomaty InPost 14.99
Kurier 19.99
Dostępność Średnia dostępność

Pierścień zakończony specyficznym „ogonem” marki Laid

Jego zadanie polega na utrzymaniu penisa w pełnej erekcji oraz opóźnienie wytrysku. Dzięki wydłużonemu końcowi możesz wybrać miejsce stymulacji – u mężczyzn może stymulować perineum, natomiast u kobiet łechtaczkę lub odbyt. Gadżet można zakładać w trakcie pełnej gotowości lub w czasie spoczynku. Pierścień stworzony dla panów, którzy chcą kupić swój pierwszy pierścień erekcyjny - ze względu na jego rozciągliwość oraz łatwość w założeniu i ściąganiu.

Zaleca się stosowanie pierścienia nie dłużej niż 20 minut, oraz zachowanie godzinnej przerwy przed ponownym użyciem.

Został wykonany z silikonu medycznego, nie zawiera ftalanów i jest bezpieczny dla ciała. Jego zaletą jest łatwość w utrzymaniu czystości, wystarczy każdorazowo po użyciu umyć go wodą z dodatkiem środka antybakteryjnego.

Jak wybrać rozmiar?

Przed zakupem zmierz odpowiednio obwód penisa oraz jąder – najlepiej użyć do tego kawałka sznurka. Owiń go dookoła narządów tak, aby przylegał do ciała. Zaznacz miejsce, w którym jeden koniec przecina się z drugim a później zmierz miarką. Wymiary jakie uzyskałeś z pomiaru podziel przez 3,14 – w ten sposób uzyskasz odpowiedź jaką średnicę pierścienia masz wybrać. Zalecamy dokonać kilku pomiarów, aby upewnić się, że wynik wyszedł prawidłowy.

Wodoodporny Tak
Cena do 100 zł
Materiał Silikon
Wibracja Nie
Kolor Czarny
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep tylko dla dorosłych.
Czy masz więcej niż 18 lat?