• Kategorie
  • Parametry
  • Akcesoria do krępowania

Wahające się na granicy bólu pieszczoty w duchu BDSM, czyli łączące w sobie elementy spod znaku haseł „bondage”, „discipline”, także „domination”, „submission”, a wreszcie „sadism”, „masochism” (dużo dobrego, prawda?), nie obędą się bez odpowiednich gadżetów. Takich, dzięki którym będziecie mogli się nawzajem wiązać i uniemożliwiać sobie ucieczkę przed rozkoszą. W tej kategorii znajdziecie wszystkie klasyczne akcesoria do krępowania.

Jakie akcesoria do krępowania wybrać?

Rekwizyty do krępowania zakładają wiązanie, a jakże!, wobec tego powinny być wysokiej jakości i bezpieczne, byście nawet w uniesieniu nie zrobili sobie nawzajem krzywdy. Wytrzymałe materiały połączone z mechanizmami albo węzłami, z których można się łatwo oswobodzić? Właśnie tego szukacie. I takie też są produkty marek Bijoux Indiscrets, Fifty Shades Darker, Obsessive, Scandal, Sex&Mischief i Sportsheets, które oferujemy.

Gadżety do wiązania w sklepie erotycznym Zmysły.pl

Wśród akcesoriów do krępowania, dzięki którym się zwiążecie, mamy takie produkty jak szarfy do wiązania (najdelikatniejszy sposób, by kogoś obezwładnić), liny do bondage, kajdanki na ręce i nogi. Zebraliśmy spory zestaw knebli, obróż, uprzęży na łóżko i drzwi. Sprzedajemy m.in. także rozpórki. A jeśli szukasz innych zmysłowych inspiracji, zajrzyj do naszych kategorii Soft BDSM, gdzie znajdziesz także akcesoria do klapsów, opaski i maski na oczy, a nawet piórka i huśtawki erotyczne.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep tylko dla dorosłych.
Czy masz więcej niż 18 lat?