• Kategorie
  • Parametry
  • Baty i szpicruty

Od kilku lat jednym z najpopularniejszych wyszukiwań związanych z erotyką jest dominacja i uległość. Niegasnąca popularność tematów wokół BDSM sprawia, że obecnie asortyment tematycznych gadżetów erotycznych jest niezwykle imponujący. Jednymi z najciekawszych propozycji są bicze erotyczne, baty BDSM i szpicruty erotyczne. Dostępne w różnych kształtach i w ogromnej ilości konfiguracji, gwarantują, że Twój partner lub partnerka na długo popamiętają swoje nieposłuszeństwo w sypialni, a zawieszone obok łóżka będą przypominać o pełnych pasji nocach, gdy eksplorujecie erotykę doprawioną szczyptą bólu. 

Szpicruta BDSM i bicz - pokaż, kto tutaj rządzi 

Gadżety erotyczne z tej kategorii zostały przygotowane i wybrane z myślą o kochankach na każdym poziomie zaangażowania w fascynującym świecie BDSM. Od delikatnych szpicrut zakończonych piórkami, frędzlami czy wstążkami do łaskotania, przez pozostawiające zaczerwienione ślady na pośladkach skórzane pejcze, aż po płasko zakończone szpicruty, które kąsają skórę uległej osoby, przypominając o tym, co grozi za niesubordynację - każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. 

Szpicruta erotyczna dla niej i dla niego 

Zawsze pociągały Cię zabawy erotyczne związane z dominacją i uległością? Te gadżety to doskonały wstęp do BDSM. Niezależnie od tego, czy jesteś uległym, który marzy o tym, by ubrana w skórzaną uprząż dominująca Pani wymierzyła Ci bolesne razy, czy może jesteś uległą, która chce, by jej Pan sprawił jej lanie, które zapamięta na długo - znajdź akcesoria najlepiej dopasowane do swoich potrzeb. Szpicruta erotyczna, bat albo pejcz to również niezapomniany prezent, który rozbudzi wyobraźnię partnera lub partnerki i sprawi, że na pewno długo nie zaśniecie tej nocy. Zapoznaj się z szeroką ofertą produktów erotycznych w sklepie Zmysły. Wśród nich np. masturbatory!
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep tylko dla dorosłych.
Czy masz więcej niż 18 lat?