W Waszej sypialni wieje nudą, dopadła Was rutyna i za wszelką cenę nie możecie się jej pozbyć? Doprowadzenie partnerki do szaleńczej rozkoszy graniczy z cudem? Choć każda para jest inna, wystarczy tak naprawdę odrobina kreatywności oraz zwykłej chęci, by na nowo rozpalić ogień w Twojej partnerce. Chętnie podpowiemy, jak zrobić to dobrze.

Najtrudniejszy pierwszy krok - jak przygotować grę wstępną?

Gra wstępna to w zasadzie najważniejszy czynnik decydujący o jakości tego, co będzie działo się po niej. Często zdarza się, że przyczyną braku satysfakcji ze strony kobiety są rozbieżności co do tego, ile tak naprawdę powinien trwać satysfakcjonujący stosunek. Co do tego, że każda kobieta jest inna chyba zgodzimy się wszyscy, zatem tak samo będzie z czasem trwania Waszego seksu. Czasem wystarczy przysłowiowe 5 minut, czasem (a nawet w przeważającej większości intymnych sytuacji) czasu na jej rozbudzenie potrzeba więcej. Co innego w przypadku mężczyzn - niektórzy albo nie chcą, albo zwyczajnie nie potrafią wytrzymać w seksualnym napięciu dłużej. I choć powinni to być nie lada komplementem skierowanym w stronę jego partnerki, tak ona może mieć co do tego mieszane uczucia. Co zatem robić, by Wam obojgu było tak samo przyjemnie?

Nastrój, nastrój, nastrój

Inaczej: atmosfera! Nic tak nie rozgrzewa kobiety jak myśl, że zapalone świece w sypialni, wino i truskawki wyczarował jej partner z myślą o ich wspólnym wieczorze. Tak, nastrój to podstawa udanej gru wstępnej. To, jak go stworzysz należy wyłącznie od Twojej inicjatywy. Wcale nie muszą to być owoce z bitą śmietaną, czasem wystarczy przygaszone światło, rozsypane płatki róż na podłodze lub mięciutkie koce, które rozłożysz przed rozpalonym kominkiem.

Świece erotyczne

Bądź dla niej delikatny

To, co najlepszego możesz podarować kobiecie to także delikatność. Zanim przejdziecie do sedna, podaruj jej subtelny masaż, skupiając się na najbardziej erogennych strefach. Powolna wędrówka Twoich dłoni i języka po jej nagim ciele wprawi ją w ekstatyczne drżenie, zachęcając od większego otworzenia się na Twoje pieszczoty. Pamiętaj jednak, by masaż nie trwał zbyt krótko - choć Twoje podniecenie będzie narastać, Twoja partnerka może nie być jeszcze tak gotowa jak Ty. Sprawdzaj zatem, który z Twoich ruchów daje jej największą przyjemność i wracaj z nim co chwila, by rozpalić ją do granic możliwości.

Co jednak, gdy sam masaż nie wystarczy? Wtedy należy zadbać o cały anturaż. Jeśli wiesz, że Twoja partnerka uwielbia seks pod prysznicem, na sam początek stosunku zaproś ją właśnie tam. Twoja dziewczyna to pasjonatka kina? Dlaczego by więc nie zacząć jej “drażnić” podczas seansu, w prywatnej sali kinowej? Sukces czasem tkwi w szczegółach, które jeśli tylko będą umiejętnie rozpracowane, mogą dać Wam obojgu mnóstwo przyjemności.

Shunga Oriental Body-to-Body Melon & Mango

Gadżety erotyczne do gry wstępnej, które podniecą kobietę

Jeśli Wasze erotyczne życie straciło swój indywidualny koloryt i sama atmosfera nie wystarcza, by rozpalić ogień w Twojej kobiecie, nie wahajcie się sięgnąć po coś, z czym do tej pory kompletnie nie mieliście do czynienia. Być może dobrą opcją na zaserwowanie swojej partnerce orgazmu roku będą gadżety erotyczne, z którymi pozwolisz jej na to pozwolisz? Erotyczny rynek oferuje różnego rodzaju masażery, wibratory, dilda, będące podstawami kolekcji zabawek erotycznych, zwłaszcza tych kobiecych. Jednocześnie są to urządzenia, z którymi najłatwiej jest zacząć grę wstępną, ale też gadżetami, do których Twoja kobieta najszybciej się przekona.Dzięki ich anatomicznej budowie, jesteś w stanie zagwarantować jej wyższy poziom rozkoszy, a przynajmniej pomóc jej wejść do przedsionku rajskich przyjemności. Niekoniecznie jednak musisz serwować swojej partnerce penetrację z użyciem anatomicznego dilda już na dzień dobry. Wystarczy, że dyskretnie muśniesz ją wibrującym gadżetem w łechtaczkę lub przesuniesz po piersiach.

LELO Elise 2 fioletowy wibrator

A może sekret udanej gry wstępnej tkwi w Waszych indywidualnych momentach przyjemności? Oczywiście rzadko chwalimy się masturbacją naszemu partnerowi czy partnerce, ale na dobrą sprawę - każdy z nas miewa erotyczne fantazje i często im ulega. Dlatego jeśli chcesz zapewnić swojej kobiecie intensywne doznania, pozwól jej pobawić się sam na sam, np. z wibrującymi jajeczkami. Ten mały, fikuśny gadżet sprawdzi się idealnie na samotny wieczór w towarzystwie wina i świec, lecz kto wie - być może Twoja partnerka zechce wykorzystać je także później do urozmaicenia waszego sypialnianego życia? Podobnie zadziałać mogą także kulki gejszy, z którymi gra wstępna może trwać… cały dzień. Podpowiedz swojej kobiecie, by wybrała się z kuleczkami do pracy lub na zakupy. Kulki, które zawierają w sobie mniejsze kulki, będą serwować jej z każdym ruchem większe doznania, a Ty mając świadomość tego, jak poczyna sobie Twoja kobieta bez ciebie, już po powrocie do domu zaserwujesz jej chwile, jakich dotychczas nie znała. Gra wstępna z gadżetami erotycznymi to może być właśnie to!

Lelo Lyla 2 różowe jajeczko wibrujące

Seksowna bielizna, żeby podnieść jej pewność siebie

Innym sposobem na urozmaicenie Waszej gry wstępnej może być eroryczna bielizna, którą kupisz swojej wybrance pod pretekstem którejś z Waszych okazji. Zestawy biustonoszy, stringów, pasów do pończoch, lateksowe gorsety lub koronkowe, opinające ciało sukienki. Jeśli dotychczas tego nie robiłeś, Twoja partnerka może być wybitnie zaskoczona, dlatego czem prędzej poproś ją o przymierzenie sukienki lub gorsetu, wygłaszając na jej widok stosowny komplement. Następnym krokiem może być seksowny taniec, którym rozpoczniecie swoją grę wstępną. Chyba, że masz już własny scenariusz?