• Kategorie
  • Parametry
  • Wibrujące jajeczka

Jajeczka wibrujące ze sklepu internetowego Zmysły.pl

W tej kategorii odnajdziesz zdecydowanie coś więcej niż tylko wibrator. Za intensywne doznania, które możesz zapewnić sobie sama jak i z partnerem odpowiedzą jajeczka wibrujące. To zupełnie nowa generacja gadżetów, z którymi urzeczywistnisz najskrytsze fantazje. Wybierz model stworzony dla siebie.

Wejdź na wyższy poziom stymulacji z jajeczkami erotycznymi

Wibrujące jajeczka erotyczne to masażery, kształtem przypominające kulki gejszy, ale wyposażone w dodatkowy drgający mechanizm. Przeznaczone do stymulacji pochwy oraz łechtaczki potrafią sprawić swojej posiadaczce wiele radości. Znajdziesz u nas nas modele o różnym kształcie i specyfice użytkowania, które zapewnią Ci przyjemność na niespotykanym wcześniej poziomie. Wielofunkcyjne, idealnie dopasowane do kobiecego ciała pobudzają je i wprawią w ekstatyczny stan, jakiego wcześniej nie doświadczyłaś. Oferujemy jajeczka w pięknych kolorach, które możesz wybrać w zależności od upodobań, tak samo jak poziomy prędkości czy intensywności dostarczanych wrażeń.

Wibrujące jajeczko powinno znaleźć się w Twojej sypialni, niezależnie od tego, czy jesteś singielką czy stateczną panią domu. Sprawdzi się bowiem zarówno jako urozmaicenie małżeńskiego pożycia, jak i jako erotyczny gadżet na samotny wieczór w towarzystwie wina i świec. Niezmiennie jednak zapewni tę samą przyjemność. Każda z naszych zabawek została wykonana z najwyższej jakości materiałów (medyczny silikon), spełniających międzynarodowe standardy, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Twarde, odporne na odkształcenia, w 100% nietoksyczne, dlatego ze spokojem możesz używać ich nie tylko w zaciszu własnej sypialni, ale i zabrać pod prysznic. By utrzymać je w czystości, wystarczy, że  umyjesz je przy użyciu wody.  Proste w obsłudze pozwolą na nieskończenie długie chwile rozkoszy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep tylko dla dorosłych.
Czy masz więcej niż 18 lat?