• Kategorie
  • Parametry
  • Kneble do ust

Podczas ostrzejszego seksu pod znakiem dominacji i uległości trudno jest o to, by osobie zdominowanej nie wyrwał się z ust głośny krzyk, gdy na jej pośladkach siarczyście pozostawia ślad pejcz lub gdy nadgarstki mocno skrępowane są kajdankami. Ale nie zawsze osobie dominującej się to podoba… Jeżeli chcesz uciszyć i nauczyć posłuszeństwa swojego partnera lub partnerkę, nieodłącznym elementem Waszego erotycznego wyposażenia sypialni powinny być kneble do ust. 

Jakie kneble do ust wybrać?

W związku z dynamicznie rosnącym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości akcesoria BDSM obecnie możemy wybierać spośród wielu zróżnicowanych knebli. Kneble erotyczne muszą wyróżniać się jakościowym wykonaniem, bezpiecznym w kontakcie ze śluzówką i skórą materiałem oraz wytrzymałością. Do najpopularniejszych modeli należą modele kulkowe oraz te z okręgiem, ale czasem można znaleźć również bardziej rozbudowane gadżety - przykładowo wzbogacone o klamerki na sutki. Są zapinane z tyłu głowy, podobnie jak obroża, lub wiązane na materiale. Materiały z jakich wykonane są kneble erotyczne to głównie silikon lub miękki plastik, co sprawia, że są bezpieczne w użyciu.

Kneble BDSM - dla kogo? 

Kneble erotyczne mają dwie główne funkcje. Pierwsza jest czysto praktyczna - pozwala na prawie całkowite wyciszenie osoby uległej, co może sprawdzić się w przypadku imprez BDSM lub sytuacji, gdy wolimy zachować ciszę. Druga to funkcja podkreślenia dominacji nad osobą uległą. Estetyka i kolorystyka knebli jest zazwyczaj zachowana w stylistyce BDSM. Te gadżety to doskonały wybór dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z dominacją i uległością, oraz chcą sprawdzić, czy odnajdą się w takiej dynamice relacji seksualnej. Różnorodność modeli i rozmiarów knebli pozwala na zminimalizowanie dyskomfortu przy jednoczesnym, wzajemnym eksplorowaniu swojej seksualności. Zapoznaj się również z poradnikiem o treści BDSM dla początkujących. W poradniku znajdują się podpowiedzi, nie tylko rodem z 50 twarzy Greya!

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep tylko dla dorosłych.
Czy masz więcej niż 18 lat?