• Kategorie
  • Parametry
  • Huśtawki i uprzęże erotyczne

Zastanawiacie się, co to jest huśtawka erotyczna? To rodzaj erotycznej uprzęży montowanej na stałe dzięki hakom i wkrętom oraz sprężynom do sufitu albo tymczasowo blokowanej przez drzwi. Działa jako asekuracja, kiedy Wy uprawiacie dziki seks. Pozwala na utrzymanie pozycji, które bez nich byłyby nie do pomyślenia. W sklepie internetowym Zmysły.pl znajdziecie duży wybór erotycznych huśtawek.

Huśtawki erotyczne - jak uprawiać na nich seks?

Dzięki erotycznym huśtawkom możecie pokusić się na zaawansowane pozycje erotyczne i uprawiać seks w powietrzu oraz na stojąco. Asekurowany za pomocą uprzęży może być jeden partner albo nawet... oboje. Huśtawki mogą być wparciem przy pozycji na jeźdźca, a takie modele jak I Like It Doggie Style Strap – właśnie przy doggie style. Odciążają mięśnie w trudnych pozycjach i pozwalają przedłużyć stosunek.

Jakie uprzęże erotyczne są dostępne?

W sklepie internetowym Zmysły.pl dostępne są huśtawki erotyczne i uprzęże zaprojektowane przez takie marki jak Joydivision, Love Swing, Scandal czy Sportsheets. Wszystkie zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, jak między innymi nylon i stal. Dołączono do nich instrukcje montażu. Odpowiednio zamocowane, będą całkowicie bezpieczne, dlatego zalecamy postępowanie zgodnie ze wskazówkami producenta.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep tylko dla dorosłych.
Czy masz więcej niż 18 lat?