• Kategorie
  • Parametry
  • Koraliki analne

Koraliki analne to masażery stymulujące w kształcie długiej różdżki z okrągłymi wypustkami. Zgrubienia te mają różny rozmiar i są stopniowane: od najgrubszych przy nasadzie i uchwycie do najmniejszych przy końcówce. Służą do maksymalizowania rozkoszy. W sklepie Zmysły.pl przygotowaliśmy ich duży wybór. Zapraszamy!

Jak używać korali analnych?

Kulki analne przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Są ze sobą połączone, stopniowo zwiększają się, a na ich końcu umiejscowiony jest uchwyt, który ułatwia ich wysuwanie. Dostarczają doznań zarówno podczas wprowadzania, jak i wysuwania w trakcie orgazmu. Początkującym zalecamy niewprowadzanie całego gadżetu na raz oraz wybranie najmniejszego dostępnego modelu. Uwaga! Nie należy w trakcie jednego stosunku używać nieoczyszczonych kulek zarówno do penetracji odbytu, jak i pochwy.

Do czego jeszcze służą takie koraliki? Ich wykorzystanie może być wstępem do seksu analnego, a także być wykorzystywane do masażu i profilaktyki prostaty, a wreszcie nawet ćwiczenia mięśni Kegla.

Korale analne w sklepie Zmysły.pl

W sklepie online Zmysły.pl dostępne są różnorodne modele kulek analnych, od modeli 3-segmentowych po nawet 10-segmentowe o długości ponad 20 cm - dla tych, którzy szukają najmocniejszych wrażeń. Przygotowaliśmy gadżety marek takich jak Marc Dorcel, Rocks-Off, Joyballs czy Fifty Shades of Grey o niesłabnącej popularności. Oferujemy modele wibrujące (jak Fifty Shades Darker - Carnal Promise wibrujący czarny), także z wyjmowanymi częściami drgającymi, a wreszcie nawet zdalnie sterowane pilotem (np. Marc Dorcel - Deep Secret M szeroniebieski). Wszystkie egzemplarze zostały wykonane z wodoodpornego i całkowicie bezpiecznego silikonu medycznego.

Zwolennikom stymulacji analnych stref erogennych polecamy także korki analne.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep tylko dla dorosłych.
Czy masz więcej niż 18 lat?