• Kategorie
  • Parametry
  • Kostiumy erotyczne

Seksowna pielęgniarka, która przychodzi do Ciebie by wykonać niezbędne badania, wyuzdana policjantka, którą musisz przekonać, by nie dała Ci mandatu, a może prowokująca nauczycielka, która dokładnie sprawdzi Twoje przygotowanie do lekcji… Niezależnie od tego, jaka jest Twoja fantazja erotyczna - spełnij ją z wykorzystaniem tych wyjątkowych, pobudzających zmysły kostiumów. 

Odgrywaj role w sypialni i odkryj nowy wymiar przyjemności 

Poczuj się jak bohaterka zmysłowego filmu erotycznego wykorzystując w Waszej sypialni te stroje erotyczne. Seksowna kobieta-kot, niegrzeczna uczennica czy króliczek - na co się zdecydujesz, by go uwieść? Jedno jest pewne - niezależnie od tego, na jaki strój erotyczny się zdecydujesz, z pewnością maksymalnie podkręcisz temperaturę w Waszej sypialni i spowodujesz, że Twój partner na długo nie zapomni tej nocy. 

Stroje erotyczne - obudź żar w sypialni 

Jesteście ze sobą już dłuższy czas, a może dopiero od niedawna się spotykacie? W obu przypadkach - zaskocz go i spraw mu prezent, który zapamięta na zawsze. Czekaj na niego w domu przebrana w strój diabełka, prowokującej sprzątaczki albo kostium piratki, i poczuj się seksowna jak nigdy wcześniej! Stroje erotyczne to sposób na to, by Twój mężczyzna oszalał z pożądania, a odgrywanie ról w sypialni to gwarancja tego, by namiętność między Wami nigdy nie wygasła. W końcu kto nie marzył o tym, by uwieść seksowną nieznajomą i spędzić z nią noc… 
Kostiumy erotyczne to niezapomniany prezent. A może chcesz rozpieścić swoją partnerkę i pokazać jej, że uwielbiasz jej ciało i jak bardzo jej pożądasz? Spraw jej wyjątkowy prezent pod postacią stroju erotycznego. Poczuje się jak prawdziwa bogini w sypialni, a jej pewność siebie poszybuje w górę. Tylko pamiętaj - zarezerwuj sobie cały wieczór, bo gdy zobaczysz ją w takim stroju, na pewno szybko nie pójdziecie spać. 
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep tylko dla dorosłych.
Czy masz więcej niż 18 lat?