• Kategorie
  • Parametry
  • Masażery łechtaczki

Masażery łechtaczki idealnie nadają się dla każdej początkującej. Sprawdzą się zarówno podczas zabaw solowych, jak i tych we dwoje. Masażery są niewielkie i wyprofilowane w taki sposób, by jak najlepiej leżeć w dłoni i sprawdzać się podczas masażu strefy erogennej będącej dla wielu kobiet jest miejscem, przez które najłatwiej osiągnąć im orgazm. To przyjemność, której nie warto sobie odmawiać, dlatego zajrzyj do tej kategorii i przekonaj się, jak wstrząsającym doznaniem - także estetycznym - może być korzystanie ze stymulatora łechtaczki.

Stymulatory o kształtach, których się zupełnie nie spodziewasz

Ostrzegamy: gdybyś znalazła któryś z tych masażerów łechtaczkowych w torebce koleżanki, nie zorientowałabyś się ani trochę, do czego służą. Wyobrażasz sobie wibrator w kształcie drogocennego kamienia szlachetnego o słusznych rozmiarach, małego pingwinka z kokardką pod szyją, muszli z perłą czy motylka? Albo do złudzenia imitującego szminkę czy ogrzewacz do rąk w kształcie serca? Trochę to perwersyjne, odrobinę słodkie, a na pewno - skuteczne.

Masażery łechtaczki w sklepie internetowym Zmysły.pl

Jeśli myślisz, że łechtaczkę można stymulować wyłącznie za pomocą wibratorów o ruchomych wypustkach, mylisz się. W tej kategorii znajdziesz także masażery działające na Twoje strefy erogenne strumieniem sprężonego powietrza, które, wywierając zdecydowany nacisk na obszar, gdzie zostaną skierowane, doprowadzą Cię do szaleństwa. Takim modelem jest na przykład bezdotykowy masażer powietrzny Satisfier 1. Mamy także masażery w formie pierścieni czy nakładek na palec. Modele, które przedstawiamy, zostały zaprojektowane przez marki takie jak LELO, Laid, Jimmyjane, Womanizer, Svakom, Bijoux Indiscrets czy Fifty Shades of Grey.

Jeśli natomiast chcesz jednocześnie stymulować łechtaczkę, punkt G i całą pochwę, sprawdź nasze kultowe wibratory króliczki.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep tylko dla dorosłych.
Czy masz więcej niż 18 lat?