• Kategorie
  • Parametry
  • Masażery prostaty

Masażery prostaty to wibratory dostosowane specjalnie do potrzeb panów. Mają inny kształt niż gadżety dla pań i stymulują inne strefy erogenne. Mogą mieć zastosowanie nie tylko jako akcesoria erotyczne wzmacniające orgazm, ale także narzędzia przydatne w leczeniu prostaty. W tej kategorii przygotowaliśmy ich duży wybór.

Jak używać masażerów prostaty?

Masażery gruczołu krokowego to gadżety przeznaczone dla mężczyzn. Wyprofilowany kształt ułatwia dotarcie do gruczołu krokowego, który nazywany jest męskim punktem G. Część masażerów posiada również w podstawie wypustkę, która masuje wrażliwy obszar między jądrami a odbytem. Nadają się do użytku w trakcie masturbacji oraz seksu.

Służą nie tylko do stymulacji męskiego punktu G, ale także do leczenia schorzeń, które mogą objąć gruczoł krokowy. Zewnętrzny masaż prostaty (w okolicach między moszną a odbytem) posłuży wyeliminowaniu zaburzeń erekcji. Wewnętrzny (przez odbyt) może stać się erotyczną techniką albo sposobem diagnozowania problemów z prostatą.

Masażery do prostaty w sklepie Zmysły.pl

W sklepie online Zmysły.pl przygotowaliśmy zestaw różnorodnych wibratorów do prostaty. Mają długość od poniżej 11 cm do nawet powyżej 20 cm. Zostały wykonane z silikonu medycznego, tworzywa ABS, niektóre mają nawet stalowe elementy. Oferujemy modele z podwójnymi wypustkami, które służą zarówno do zewnętrznego, jak i wewnętrznego masażu prostaty. Część z nich działa na zasadzie masującego korka analnego (np. Svakom - Judy czarny). Niektóre przypominają kształtem koraliki (jak NJOY - Fun Wand).

Proponujemy produkty marek takich jak Joydivision, Aneros, LELO, Nexus, Njoy czy Nomi Tang. Polecamy także inne nasze gadżety analne.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep tylko dla dorosłych.
Czy masz więcej niż 18 lat?