• Kategorie
  • Parametry
  • Masturbatory

Witaj w świecie masturbatorów - gadżetów przeznaczonych dla mężczyzn pragnących urozmaicenia życia erotycznego. Nasza oferta to produkty, które dobrze sprawdzają się zarówno w zabawach solowych, ale równie dobrze sprawdza się w chwilach intymnej bliskości z partnerką. Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy.

Sztuczne pochwy gwarancją niezapomnianych doznań

Nasza oferta dedykowana jest tym z Was, którzy we własnej sypialni stawiają na dobrą zabawę i chętnie sięgają po erotyczne gadżety, z którymi nie grozi łóżkowa nuda. Sztuczne pochwy, do złudzenia przypominające kobiece waginy czy dyskretne tuby służące do masażu penisa to tylko niektóre z naszych zabawek. Dla ceniących sobie intymne chwile sam na sam przygotowaliśmy także masturbatory premium (jak np. kompaktowe jajeczka czy nakładki), które swoim kształtem nie przypominają typowych zabawek erotycznych. Wyrafinowane i niewielkie możesz bez skrępowania trzymać w swojej sypialni, sięgając po nie wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz. 

Dostosuj masturbator do rozmiaru członka

Wszystkie produkty zostały stworzone z myślą o męskiej przyjemności i potęgowaniu doznań każdego z panów. Dlatego znaleźć u nas można masturbatory uniwersalne, przeznaczone niezależnie od rozmiaru penisa, ale także te dedykowane konkretnym wielkościom. Możesz ich używać bez skrępowania i obaw o  bezpieczeństwo: wykonane z materiałów najwyższej jakości, miłe w dotyku zapewnią rozkosz na najwyższym poziomie. Decydując się na produkty z naszej oferty nie zapomnij wybrać odpowiedniej kategorii. Oprócz gadżetów wielorazowego użytku (z których  utrzymaniem czystości nie będzie większego problemu), oferujemy także masturbatory jednorazowe - idealne dla osób, które chcą spróbować czegoś innego, bez sprecyzowanych preferencji. W ofercie znajdziesz także dodatki i akcesoria (np. lubrykanty), z którymi odczuwanie erotycznych bodźców stanie się jeszcze silniejsze.

Z ofertą naszych masturbatorów urzeczywistnisz swoje seksualne fantazje.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep tylko dla dorosłych.
Czy masz więcej niż 18 lat?