• Kategorie
  • Parametry
  • Olejki do stref erogennych

Jedną z pogłębiających przywiązanie erotycznych pieszczot może być zmysłowy masaż do miejsc intymnych. By Wam go ułatwić i uprzyjemnić, przygotowaliśmy olejki do masażu erotycznego. W tej kategorii znajdziecie duży wybór podkręcających temperaturę i doznania specyfików.

Jak działają olejki do stref erogennych?

Olejki intymne zawierają rozgrzewające składniki, które w połączeniu z dotykiem podczas masażu i doznaniami smakowymi, gwarantują niezapomniane przeżycia. Musicie jednak pamiętać, że nie są to lubrykanty i nie wszystkie nadają się do nawilżania miejsc intymnych. Przykładowo olejki Shunga i Kama Sutra nadają się do kontaktu z lateksem i silikonem, ale produkty, które nie bazują na wodzie, mogą przysporzyć Wam kłopotów.

Olejki stymulujące w sklepie erotycznym online Zmysły.pl

W Zmysłach.pl zebraliśmy jadalne olejki do miejsc intymnych o najróżniejszych smakach. Wszystko po to, byście mogli za każdym razem, kiedy robicie sobie masaż albo uprawiacie seks oralny, mogli próbować czegoś innego. Dalekowschodnie (choć wprost z Kanady) olejki Shunga o aromacie dojrzałej wiśni, soczystej maliny i truskawki, smakujące jak sorbety, a także mikstury o zapachu kawy, karmelu, wanilii czy nawet... wina – to wszystko znajdziecie w naszym sklepie. Sprzedajemy także olejki do gry wstępnej marki Kama Sutra i produkty System JO. Buteleczki mieszczą od 120 do 236 ml. Wspólnie wybierzcie Wasz ulubiony smak! Sprawdźcie też nasze żele stymulujące oraz błyszczyki i żele do seksu oralnego.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep tylko dla dorosłych.
Czy masz więcej niż 18 lat?