• Kategorie
  • Parametry
  • Strap-on

Strap-on damski to świetny gadżet erotyczny, który pozwoli urozmaicić Wasze życie seksualne i wznieść je na zupełnie nowy, nieznany wcześniej poziom. Dzięki przeniesieniu i zamianie standardowych ról możecie poznać swoje ciała jeszcze lepiej, a do tego odkryć wyżyny przyjemności, które przedtem były nieosiągalne! 

Jaką uprząż wybrać? 

Dostępnych jest bardzo wiele uprzęży wyposażonych w dildo. Ich wspólną cechą jest najwyższa jakość wykonania, bezpieczne i higieniczne materiały oraz łatwość użytkowania. Różnią się jednak estetyką, budową i funkcją. Dla osób początkujących polecane są łatwe w montażu, stabilne uprzęże wyposażone w dildo o niewielkich rozmiarach. Możecie wybierać spośród modeli doskonale odwzorowujących anatomiczną budowę prącia jak i tych bardziej nowoczesnych, futurystycznych lub wykonanych w estetyce fetish. Oprócz tego uprzęże charakteryzują się różną stylistyką - od bardzo kobiecych, koronkowych i ozdobnych, po te pasujące do zbliżeń w klimacie BDSM. Warto zwrócić uwagę na to, czy uprząż strapon pozwala na zamontowanie różnych dildo oraz czy posiada regulację rozmiaru. 

Podwójny strap on 

Ciekawą kategorią są podwójne  strapony damskie. W odróżnieniu od standardowych modeli pozwalają kobiecie na odczuwanie dużej przyjemności fizycznej podczas jednoczesnej penetracji partnera lub partnerki.       

Strapon damski - przyjemność również dla mężczyzn 

Niewielu mężczyzn wie o tym, że podczas seksu analnego dochodzi do intensywnej stymulacji ich prostaty, co pozwala na osiągnięcie bardzo silnych doznań i przyjemności nawet bez jednoczesnego stymulowania ich prącia. Tego typu orgazm analny jest zupełnie innym doświadczeniem, niż ten, do jakiego przywykli podczas seksu waginalnego lub stymulacji oralnej. Zatem jeżeli chcecie otworzyć się na świat zupełnie nowej przyjemności - koniecznie sprawdźcie szeroki wybór straponów damskich. Jeśli chcesz zacząć się rozkoszować miłością analną proponujemy również koraliki analne
King Cock - 6"/15 cm - Strap-on
King Cock - 6"/15 cm - Strap-on
Produkt niedostępny
King Cock - 17 cm - Strap-on
King Cock - 17 cm - Strap-on
Produkt niedostępny
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep tylko dla dorosłych.
Czy masz więcej niż 18 lat?