• Kategorie
  • Parametry
  • Dilda szklane

Ekskluzywne, minimalistyczne i eleganckie - takie właśnie są dilda szklane. To jedne z najbardziej kreatywnych i estetycznych gadżetów erotycznych, które przypadną do gustu zwolennikom designerskich rozwiązań - również w sypialni. Warto podkreślić, że szklane dilda dostarczają doznań zupełnie innych, niż ich silikonowe odpowiedniki. Chłód szkła, który utrzymywany jest przez dłuższy czas nawet podczas kontaktu z rozgrzaną skórą, stanowi ciekawy, nowy bodziec, który szczególnie mocno stymuluje strefy erogenne.

Dilda szklane - różnorodne kształty i kolory

Wyjątkowa charakterystyka szklanych wibratorów sprawia, że mogą stanowić one prawdziwe, niewielkie dzieła sztuki. Możesz wybierać spośród różnorodnych gadżetów z elementami ozdobnymi z kolorowego szkła w wielu wymyślnych kształtach. Futurystyczne, eleganckie albo bardzo kobiece - niezależnie od tego, w jakim stylu szukasz dildo, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Dla fanów wyjątkowo luksusowego wykończenia mamy nawet szklane dilda o złotej barwie.

Zalety szklanego dildo

Do niezaprzeczalnych zalet szklanego dildo z pewnością należy to, że jest to gadżet niezwykle higieniczny i prosty do utrzymania w czystości. Szkło stanowi w pełni bezpieczny dla ciała materiał oraz jest interesującą alternatywą dla popularnych gadżetów wykonanych ze specjalistycznego silikonu. To obowiązkowa pozycja w arsenale gadżetów erotycznych dla każdej osoby lub pary, która ceni niebanalne rozwiązania i chce spróbować czegoś nowego. Szklane wibratory to propozycja dla wymagających. Ogromna ilość dostępnych dildo szklanych rozbudza kreatywność. Możesz wybrać model, w którym zatopione są kwiaty, a nawet… wibrator szklany. Dostępne są szklane dilda ozdobione stymulującymi wypustkami, karbowane, a nawet pejcze z rękojmią w kształcie dildo. Zwróć również uwagę na ciekawe, anatomicznie zaprojektowane, szklane gadżety, stanowiące klasykę gadżetów erotycznych w nowoczesnym wydaniu. Zobacz szklane dildo  Glass Massage Wand z serii 50 twarzy Greya. 

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep tylko dla dorosłych.
Czy masz więcej niż 18 lat?