• Kategorie
  • Parametry
  • Wibratory punktu G

Krążą o nim legendy i mówi się, że trudno go znaleźć. Tymczasem w sklepie internetowym Zmysły.pl dostępne są wibratory do punktu G, które nie tylko pomogą odnaleźć mityczne pole rozkoszy, ale także odpowiednio je stymulować. Oto, co przygotowaliśmy w tej kategorii.

Na czym polega stymulacja punktu G wibratorami?

Wibratory do stymulacji punktu G charakteryzują się zakrzywioną główką. Przeznaczone są do masażu przedniej ściany pochwy, na której znajduje się najbardziej wrażliwy obszar, czyli punkt G. Dzięki tym urządzeniom o wiele lepiej będziesz w stanie poznać swoje ciało i odkryjesz, jakiego rodzaju eksperymenty podobają Ci się najbardziej.

Wibratory punktu G w sklepie Zmysły.pl

W sklepie online Zmysły.pl przygotowaliśmy wibratory do punktu G dla najbardziej wymagających. Ich długość penetracyjna waha się od poniżej 11 cm dla początkujących, do nawet powyżej 20 cm dla najodważniejszych. Część z modeli jest wodoodporna (choć nie wszystkie, dlatego należy sprawdzić to przed zakupem w opisie produktu). Nasze wibratory są ładowane na baterie albo za pomocą zasilacza. Wykonano je albo z bezpiecznego silikonu medycznego, albo z tworzywa ABS. Proponujemy modele takich marek jak Lelo, Marc Dorcel, We-Vibe, Nomi Tang. B Swish i oczywiście Fifty Shades of Grey. Te gadżety cieszą nie tylko funkcją, ale też wyglądem: postawiliśmy na połączenie nowoczesnego designu z estetyką, stąd dostępne u nas modele w kolorze różu, fioletu, błękitu i czerni.

A jeśli specjalistyczne wibratory to za mało, polecamy również wibrujące jajeczka i kulki gejszy, które pozwolą wyćwiczyć mięśnie Kegla i osiągać jeszcze silniejsze orgazmy.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep tylko dla dorosłych.
Czy masz więcej niż 18 lat?