• Kategorie
  • Parametry
  • Żele stymulujące

Chcecie zwiększyć swoje doznania podczas intymnych chwil tylko we dwoje? W tej kategorii prezentujemy Wam żele stymulujące, które pełnią jednocześnie rolę lubrykantu. Zastosowane jako pobudzacz podczas gry wstępnej lub podczas stosunku skutecznie podkręcą atmosferę w sypialni. Sprawdź, co dzięki nim zyskasz.

Orgazm dla dwojga - wypróbujcie żele erotyczne do stymulacji

Żele stymulujące to świetny pomysł na urozmaicenie swojego życia seksualnego, ale nie tylko. Wiele kobiet potrzebuje dodatkowego wsparcia już na samym starcie stosunku. Sięgając po jeden z żeli erotycznych z naszej oferty ułatwisz zadanie swojemu partnerowi, a sama będziesz czuć się znacznie komfortowo. Dla mężczyzn z kolei to jeden ze sposobów na ułatwienie poślizgu i czerpania obustronnej przyjemności z seksu. Jak ich używać? Wyłącznie w zależności od upodobań i preferencji. Na sam początek wystarczy nanieść porcję wielkości ziarnka grochu na członka (lub jeśli sięgacie także po gadżety - np. na wibrator) lub zweryfikować właściwości żelu także jako preparatu do masażu łechtaczki. Gwarantujemy, że krótka gra wstępna w postaci masażu sprawi Wam obojgu mnóstwo przyjemności:) Nasze żele mogą być stosowane także jako lubrykant analny. Niektóre z nich dostarczają przyjemnego uczucia mrowienia, które sprawia, że każdy dotyk odczuwany jest zdecydowanie mocniej.

Intymne żele stymulujące mają także szereg innych właściwości. Delikatnie perfumowane dostarczają przyjemnych bodźców zapachowych, dzięki którym seks staje się jeszcze większą przyjemnością. Szukasz naprawdę mocnych wrażeń? Wypróbuj żele z efektem chłodzenia, a kilkukrotnie zwiększysz satysfakcję z odczuwanych wrażeń. Wszystkie żele zostały wyprodukowane z najlepszych jakościowo składników i z dbałością o bezpieczeństwo stosowania, dzięki czemu możesz ich używać bez obaw.

Sprawdź żele stymulujące dla kobiet i mężczyzn

Żele erotyczne mają jednak tę zaletę, że nie tylko ułatwiają stosunek, ale również podkręcają atmosferę w sypialni, dzięki swoim ciekawym właściwościom. Sprawdź również: wibratory punkt g!

Pjur - Spray stymulujący 20 ml
Produkt niedostępny
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Sklep tylko dla dorosłych.
Czy masz więcej niż 18 lat?